#
Vyjádření zákazníků
739 007 857
Volejte
Po - Pá
08:00 - 17:00

Servis provedený panem Hanusem

Servis na našem solaru byl proveden panem Hanušem. Počkal jsem raději dva týdny, ať se opravdu přesvědčím zdali vše funguje tak jak má.
Můj názor je ten, ze pan Hanuš starši, ale i mladší, jsou technici na správném místě. Je vidět, ze oba svému řemeslu víc než rozumí. Takový instalatéři a servisní technici by měli byt všichni. Přistup pana Hanuše byl naprosto profesionálni a solar nyní funguje tak jak ješte nikdy předtím nefungoval.
V průběhu servisu bylo shledáno par zásadních chyb způsobených již při počáteční instalaci, které pan Hanus bez komentáře odstranil. Navíc jsem viděl profesionální přistup pana Hanuše v tom, ze nechtěl přede mnou jako zákazníkem komentovat zásadní chyby předchozích zásahu. Má pravdu, bylo by to neprofesionální.
Pane Katz, já bych se, ale rad s Vámi podělil o tuto zkušenost, aby jste především Vy měl nějakou zpětnou vazbu na Vaše techniky. Když někdo umí tak je to potřeba také říct a pochválit. Prace pana Hanuše si vážím. Pravdu řečeno napravil i můj ne nejlepší názor na Váš servis. Nyní do budoucna můžu jen doporučovat.

p. Hanusovi staršímu ale i mladšímu ještě jednou děkuji

S pozdravem

Štefan Drabant – Bitovany 31.03.2017

Přání do nového roku 2017

Celé Vaší rodině pohodu a zdraví, splnění i těch nejmenších přání a prostřednictvím tohoto základu pro spokojený a úspěšný rodinný život. Ať prosperuje a vzkvétá veškerá Vaše podnikatelská činnost, to vám opravdu od srdce přeje spokojený nejen zákazník.

Rodina Schneiderových z Polešovic

P.s. Přikládám aktuální snímky z dnešního rána, když ranní teploty dosáhly 10,5 minusové hodnoty a já ty údaje z technologie zvládl v rozmezí 2 minut. Ještě jednou hodně štěstí.

Dovoluji si Vás oslovit a vyjádřit svůj obdiv a sympatie…

…k Vaší firmě i přístupu Vaší rodiny k nám, zákazníkům.

Nejsme z těch, kteří musí kontrolovat výdaje a snažit se doslova škudlit na provozních i jiných nákladech. Přesto dokážeme ocenit věci, které jsou
skutečně přínosem pro rozumné využívání vložených nákladů. Určitě si vzpomenete, že od prvopočátku jsem prohlašoval, že vložené
finanční náklady se naší rodině nikdy nevrátí a také že mi to naprosto nevadí a že s tím počítám. Od zprovoznění v červnu jsem zapnul turbokotel pro ohřev užitkové vody až 20.listopadu a pak byla soustava zdrojem dohřívání s různou účinností. Je únor a přes vyskytující mrazy mi systém 2.2.2015 zaahřál vodu zásobníku na 55 stupňů,včera 45 stupňů a dnes to bude určitě více. Přílohou zasílám snímky kolektorů při zapnutí čerpadla a pak i před koncem. Chci dodat, že ohřev probíhal včera i při celkovém ojínění soustavy a jak je patrno, je zde souvislá sněhová pokrývka. A do rukou se mi dostal výpis z banky, kde mi sdělují výši úroků mých úspor pod 1%. Ať to zkrátím, stále se opakuji, že nejlepší bankovní ústav pro mne je Vaše firma.

Moc Vás zdravíme a za vše Vám děkujeme.

Spokojeni Eva a Mirek Schneiderovi.

 

I přes podmračené a mrholící počasí Vám i rodině přeji krásný den.

Stále se vracím k té nádherné pohodě, kterou jsme si vytvořili díky technologii Vámi instalovanou. Teprve nyní při zpětném ohlédnutí se projevuje prozíravost a fakt,že i přes náš věk a vědomí nedosáhnutí na plnou návratnost celé investice, to byl správný a bezvadný krok.

Vím, že specifika našeho vytápění díky krbové vložce, je odlišná a také finančně méně nákladná. Ale pro tepelnou pohodu zejména v koupelně, která je situovaná k severu, by musela být aspoň temperována nějakým způsobem. A tak zde se osvědčila ta možnost využití příhřevu díky využití soláru a tak v naší dosti rozměrné koupelně je teplota velmi příjemná, což nikdy před tím mimo sezonu nebyla. A to nejvíce oceňuje má žena.

Teplé vody je dostatek i přes podmračené počasí. A já neustále zdůrazňuji,že peníze v bance jsou vlastně ztrátová záležitost. Ty procenta úroků se získávají z přínosů ze střechy.

To je v krátkosti vše, moc Vás ještě jednou zdravím a přeji rozmach podnikání a úspěch Vaší firmy.

S pozdravem manželé Schneiderovi,Polešovice.

 

Vážená paní Katzová,

chceme Vám tímto poděkovat za Vaši ochotu,snahu a pomoc při vyřizování dotace Zelená úsporám.Dnes jsme odesílali potvrzení o přijetí dotace,peníze jsou na účtě, zařízení funguje, takže vše v nejlepším pořádku. Ještě jednou vřelé díky. Bez Vás by jsme v tom byli asi hodně ztraceni.
Srdečně zdraví Květa a Milan Réblovi Vlašim.

 

Solární ohřev vody

IMG_4601Systém byl spuštěn ve středu 1.6.2016. Systém natápí, ve středu to ohřálo „bečku“ 750 litrů za tři a půl hodiny o 29°C (viz. Foto). Teplota před spuštěním byla 10°C. Tak věříme, že to pofrčí i v zimě.

 

S pozdravem

Karel Pořádek, Blšany u Loun

Máte zájem o naše služby? Napište nám!
Prosíme stručně vyplňte:
arrow-1314461_960_720 název systému o jaký máte zájem
arrow-1314461_960_720 popis stávajícího nebo budoucího objektu, kde bude systém umístěn
přesnější informace nám pomůžou Vám ZDARMA zaslat co nejpřesnější cenovou nabídku:

 


 

Prosím odpovězte na otázku a potvrďte podmínky s uchováním dat.
[wpgdprc "Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uložením a manipulací s Vámi zadanými údaji, které budou využity pouze naší firmou a ke komunikaci s Vámi."]