#
Jak snížit náklady na vytápění
739 007 857
Volejte
Po - Pá
08:00 - 17:00

Jak snížit náklady na vytápění domu?

Máme pro Vás řešení!!

Naše společnost se zabývá využitím alternativních zdrojů energie, především sluneční a větrné energie – která je ZDARMA.

Nabízíme Vám nejefektivnější systémy pro sníže nákladů na vytápění domu, bytu, chat i firemních prostor.

Solární ohřev vody a přitápění

Naše solární systémy s HEATPIPE kolektory pohlcují UV záření (difuzní světlo) se vyznačují především velkým výkonem i v zimě nebo při oblačnosti. Pořízení solárního systému vyžaduje určitou investici s návratností 8-9 let. Prostor pro umístění na střeše, nejlépe orientované na jih (s ideálním sklonem 35 – 45 stupnů) pro umístění kolektoru a technickou místnost (sklep, garáž) pro umístění nádrže. Vše s Vámi může prokonzultovat náš technik ZDARMA.

Jak velký potřebuji systém? Kolik kolektorů pro rodinný dům?

Počet kolektorů (trubic) je úměrný s velikostí užitné plochy domu (kolik mje potřeba vytápět), s touto informací Vám vybereme a upravíme stávající systém na míru. Veškeré systémy naleznete v sekci solární ohřev vody a přitápění, nebo se informujte na čísle 739 007 857.

Běžně instalujeme 2 – 3 kolektory po 22 – 30 trubic, každý dům je individuální a proto je nutná po předběžné objednávce návštěva našeho technika. Ten vám přesně vysvětlí zapojení a zhodnotí pro Vás nejlepší řešení. Nemusíte mít tedy obavy z investice do nevhodného systému pro Vás. Vše přizpůsobíme Vaší spokojenosti.

Kolik měsíců nemusím přitápět vlastním kotlem?

Až 10 měsíců v roce máte teplou vodu a vyhřátý dům na požadovanou teplotu ZDARMA. Přece jen se nacházíme v mírném podnebném pásmu a proto je nutné 2-4 měsíce přitápět vlastním topným systémem (kotel, krb s výměníkem, elektrickou topnou spirálou atd.). Ale i v zimních měsících, kdy je odběr tepla největší dokáže solární systém ohřát vodu minimálně na 30 stupňů celsia a snížit v těch největších mrazech spotřebu energie na polovinu.

Jsou na solární systémy pro ohřev vody a přitápění dotace?

Ano, již několik let stát přispívá v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám až 50.000,- Kč pro rodinné domy či firmy. Hlavním požadavkem je objekt s číslem popisným a trvalým pobytem. Tato dotace se nevztahuje na chaty a objekty bez čísla popisného. Novinkou od letošního roku je pro novostavby, kdy je možné zažádat o dotaci 9 měsíců před kolaudaci domu a již mít peníze na účtu před instalací systému. S námi se nemusíte bát papírování, veškeré dokumenty a podklady pro získání dotace vyřídíme za Vás.

Musím systém udržovat nebo jej v létě přikrývat?

Údržba solárního systému je minimální, jednou za 2-3 roky je nutné nechat zkontrolovat solární kapalinu našim technikem.

Problémy s přehřátím a slabým výkonem v zimě je především  u plochých panelů nebo u levných trubicových kolektorů. Naše HEATPIPE kolektory se v létě samy dokáží dostat do stagnace při dosažení požadované teploty vody a tuto teplotu vody udržet. Tím nedochází k poškození či tepelné ztrátě.

Jaká je životnost kolektorů a solárního systému?

Záruka na většinu součástí systému je 10 let a životnost je garantovaná na 25 let, naše zkušenosti z prvních instalovaných systému ukazují životnost mnohem větší a s minimální ztrátou výkonu po 25 letech.

Pokud si přejete v budoucnu ušetřit a snížit své náklady na vytápění a ohřev vody je investice do solárního systému ideální volbou.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!
Prosíme stručně vyplňte:
arrow-1314461_960_720 název systému o jaký máte zájem
arrow-1314461_960_720 popis stávajícího nebo budoucího objektu, kde bude systém umístěn
přesnější informace nám pomůžou Vám ZDARMA zaslat co nejpřesnější cenovou nabídku:

 


 

Prosím odpovězte na otázku a potvrďte podmínky s uchováním dat.
[wpgdprc "Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uložením a manipulací s Vámi zadanými údaji, které budou využity pouze naší firmou a ke komunikaci s Vámi."]