#
Krby & Kamna
739 007 857
Volejte
Po - Pá
08:00 - 17:00

Krbové kamna, sporák a kotle

kotel-img2

Nabízíme kvalitní a moderní krbová kamna, dřevoplynové, automatické a kondenzační kotle s ekologickým spalováním, vysokou účinností a automatickou a bezpečnou regulací. S námi topíte s minimálními teplotními ztrátami. Rádi Vám poradíme a vybereme vhodné řešení právě pro Vás.

Interiérové krbové kamna od největšího evropského výrobce svým kvalitním a moderním zpracováním plně zapadnou do vašeho interiéru. Zásadní předností je zužitkování veškerého tepla v obytném prostoru s minimálními teplotními ztrátami. Spalovací hořák je zakrytý sklem a vysoká teplota hoření, vytváří přes sklo příjemné sálavé teplo. Vysoká účinnost neklesá pod 85%.

 

Topení dřevěnými peletami nabízí výkonnější a úspornější způsob vytápění. Krby s teplovodním výměníkem lze připojit na solární systém a zvýšit tak úsporu nákladů na vytápění, s možností dotace z dotačního programu Nová zelená úsporám 2015, kdy teplo vytvořené spalováním je vedeno do radiátorů nebo podlahového topení.

Kondenzační a automatické kotle

proburner_web

Kondenzační kotle

proburner_web

Automatické kotle

Krbová kamna a sporáky

Krbové kamna

Krbové kamna

Fotovoltaika

Sporáky na vaření a topení

 

 

Krb nabízí otevřený oheň. Nižší účinnost než krbová kamna. Vyšší účinnost krbu zvýšíme díky krbové vložce/výměníku. Existují dva typy výměníku a to dvouplášťový a jedno plášťový. Jedno krbové vložky fungují na principu tzv. regulace vzduchu. Jejichž součástí je tzv. výměník. Výhodou jsou její akumulační vlastnosti: pomalý náběh zahřátí, ale dlouhé uchování tepla i po vyhasnutí krbu. Teplo u jednoplášťové krbové vložky sálá do vzdálenosti 4 m. Větší vzdálenosti jsou řešeny pomocí ventilátorů. Dvouplášťové využívají nuceného oběhu teplého vzduchu, který se ohřívá v prostoru mezi plášti a odtud je veden do prostoru. Velikost vytápěného prostoru je jednoznačně větší než u jednoplášťové krbové vložky.

Krby s teplovodním výměníkem nám v dnešní době umožňují centrální vytápění celého domu, s možností napojení na radiátory, podlahové topení či solární systém. Teplovodní výměník je nádrž vody, která je většinou umístěna nad krbem a vyprodukovaným teplem krbu je ohřívána a rozváděna do potrubí.

V tomto okamžiku se na tyto produkty vztahuje dotační program, Nová zelenám úsporám. Aby nám krb s teplovodním výměníkem plnil účel, je zapotřebí zvolit výměník pro nás optimálního výkonu. Ten se stanovuje na základě výpočtů. Krb s teplovodním výměníkem lze bez problému připojit, do již stávajícího topného systému.

Krbové kamna nabízejí rychlé a jednoduché zabudování do interiéru. Nenáročná na prostor a na průměr komínu s vysokou výhřevností. Nízká spotřeba paliva. La Nordica nabízí kachlové kamna, které nám vytváří atmosféru pohody.

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám!
Prosíme stručně vyplňte:
arrow-1314461_960_720 název systému o jaký máte zájem
arrow-1314461_960_720 popis stávajícího nebo budoucího objektu, kde bude systém umístěn
přesnější informace nám pomůžou Vám ZDARMA zaslat co nejpřesnější cenovou nabídku:

 


 

Prosím odpovězte na otázku a potvrďte podmínky s uchováním dat.
[wpgdprc "Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uložením a manipulací s Vámi zadanými údaji, které budou využity pouze naší firmou a ke komunikaci s Vámi."]