#
Klimatizace split DELFIN
739 007 857
Volejte
Po - Pá
08:00 - 17:00

SPLITOVÉ INVERTOROVÉ KLIMATIZACE DELFIN

delfin-splitNový elegantní model nástěnné splitové klimatizace NORDline DELFIN je navržen pro všechny interiéry. Jednotky jsou vybaveny tepelným čerpadlem, které lze využívat až do venkovních teplot -15°C.

Klimatizace postupně přestáváme vnímat jako luxusnější zboží pro náročné. S posledními horkými letními sezonami se klimatizace pomalu stávají standardem s jejich rychlým rozšiřování se zároveň snižují ceny, za které je možné klimatizace zakoupit.

Kvalitní klimatizační jednotky

Klimatizace NORDline, jsou kvalitní a vysoce spolehlivá zařízení od renomovaného výrobce, které u nás můžete zakoupit za velmi výhodné ceny. Klimatizace z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídící elektronikou a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem. Samozřejmostí je i dálkové ovládání a v ceně je i třímetrové propojovací potrubí.

Produkty

Klimatizace NORDline DELFIN 12 SMVH + UVH
delfin-split Detailní popis Poptávkový formulář
 Cena bez DPH: Na dotaz

 *Ceny jsou uvedeny bez DPH, montáže a dopravy

Klimatizace pro malé i velké prostory

Nabízíme Vám klimatizace vhodné do menších i větších místností i do větších prostor. Naše klimatizace jsou tiché, spolehlivé a ekonomicky výhodné. V případě potřeby mohou fungovat i v režimu ohřevu. Pro zajištění tepelné pohody a ekonomického provozu nemovitosti vybírejte i z našich tepelných čerpadel a solárních kolektorů.

 FUNKCE KLIMATIZACÍ NORDLINE DELFIN

nosreti-multi

Spánkový režim

    
Spánková péče je přesná a inteligentní technologie pro kvalitní spánek. Jednotka nabízí několik uživatelských nastavení spánkového režimu, pro dospělé, děti a seniory. Se spánkovým režimem si může uživatel dopřát větší komfort pro odpočinek.

Hlučnost

Využitím kostrukce klimatizace a vhodným designem je dosaženo snížení hlučnosti motoru. Na základě použití vzácných kovů v magnetické části kompresoru, mají vyšší efektivitu, nižší hlučnost a delší životnost než klasicky používané materiály.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!
Prosíme stručně vyplňte:
arrow-1314461_960_720 název systému o jaký máte zájem
arrow-1314461_960_720 popis stávajícího nebo budoucího objektu, kde bude systém umístěn
přesnější informace nám pomůžou Vám ZDARMA zaslat co nejpřesnější cenovou nabídku:

 


 

Prosím odpovězte na otázku a potvrďte podmínky s uchováním dat.
[wpgdprc "Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uložením a manipulací s Vámi zadanými údaji, které budou využity pouze naší firmou a ke komunikaci s Vámi."]