#
Klimatizace split AUS
739 007 857
Volejte
Po - Pá
08:00 - 17:00

SPLITOVÉ INVERTOROVÉ KLIMATIZACE

Klimatizace Nordline

Nový elegantní štíhlý model nástěnné klimatizace NORDline AUS je navržen pro současné moderní interiéry. Jednotky jsou vybaveny tepelným čerpadlem, které lze využívat až do venkovních teplot -15°C.

Klimatizace postupně přestáváme vnímat jako luxusnější zboží pro náročné. S posledními horkými letními sezonami se klimatizace pomalu stávají standardem s jejich rychlým rozšiřování se zároveň snižují ceny, za které je možné klimatizace zakoupit.

Kvalitní klimatizační jednotky

Klimatizace NORDline, jsou kvalitní a vysoce spolehlivá zařízení od renomovaného výrobce, které u nás můžete zakoupit za velmi výhodné ceny. Klimatizace z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídící elektronikou a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem. Samozřejmostí je i dálkové ovládání a v ceně je i třímetrové propojovací potrubí.

Klimatizace pro malé i velké prostory

Nabízíme Vám klimatizace vhodné do menších i větších místností i do větších prostor. Naše klimatizace jsou tiché, spolehlivé a ekonomicky výhodné. V případě potřeby mohou fungovat i v režimu ohřevu. Pro zajištění tepelné pohody a ekonomického provozu nemovitosti vybírejte i z našich tepelných čerpadel a solárních kolektorů.

Produkty

Klimatizace NORDline AUS 09 – 25
wwbc-38 Detailní popis Poptávkový formulář
Objednat přes eshop
 Cena bez DPH: 15.390,- Kč
Klimatizace NORDline AUS 12 – 32
wwbc-38 Detailní popis Poptávkový formulář
Objednat přes eshop
 Cena bez DPH: 16.290,- Kč
Klimatizace NORDline AUS 18 – 50
wwbc-38 Detailní popis Poptávkový formulář
Objednat přes eshop
 Cena bez DPH: 21.390,- Kč
Klimatizace NORDline AUS 24 – 70
wwbc-38 Detailní popis Poptávkový formulář
Objednat přes eshop
 Cena bez DPH: 27.590,- Kč

 *Ceny jsou uvedeny bez DPH, montáže a dopravy

 

Klimatizace AUS splňují nařízení EU v oblasti ekodesignu ventilátoru (327/2011, smernice 2009125ES).

Jednotky využívají invertorovou technologii, která spojuje plynulou regulaci výkonu kompresoru a energeticky úsporný provoz. Klasické klimatizace mají jednorychlostní kompresor s daným počtem otáček a proto není možné měnit jejich okamžitý výkon. Aby bylo možné jejich odevzdávaný výkon regulovat, jednoduše cyklicky vypínají a zapínají kompresor. Klimatizační jednotky s invertorem (digitálním frekvenčním měničem) dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru a tím přizpůsobit odevzdávaný výkon přístroje požadovaným podmínkám, což vede k zvýšení výkonu a úsporám energie.

 FUNKCE KLIMATIZACÍ NORDLINE AUS

Anti prachový filtr

Prachový filtr je tradiční filtr, který zachytí většinu malých prachových částic  a snadno se umývá  a vyčistí.

Funkce ochrany při vytápění

Při spuštění funkce topení, se spustí vnitřní ventilátor pouze tehdy, pokud je teplota potrubí dostatečně vysoká, aby se zabránilo nepříjemnému foukání studeného vzduchu k uživateli.

Antikorozní venkovní kryt

Venkovní jednotka je vyrobena z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu.

Turbo

Turbo funkce nabízí možnost chlazení a vytápění místnosti dle nastavené teploty v co nejkratším čase.

Velký průměr ventilátoru

Díky použití vnitřního ventilátoru s velkým průměr je zvýšen průtok vzduchu z klimatizace a snížen hluk vnitřní jednotky.

Silné odvlhčování

Výhodné v deštivých dnech nebo vlhkém prostředí. Provozováním odvlhčovacího režimu může být dosaženo v prostoru příjemné úrovně vlhkosti pro uživatele, bez snížení teploty v místnosti.

Hydrofilní hliníková žebra

Díky hydrofilním hliníkovým žebrům výparníku a kondenzátoru může zkondenzovaná voda volněji odtékat mezi žebry a tak pomáhat zlepšit  účinnost chlazení. Také zlepšuje efektivitu vytápění urychlením procesu odmrazování.

Vnitřní drážkované měděné potrubí

Vynikající vnitřní drážkování měděného potrubí zvyšuje účinnost výměny tepla při průtoku chladiva až o 30% -50% ve srovnání s klasickým hladkým měděným potrubím.

Auto-diagnostika a auto-ochrana

S vlastní funkcí auto-diagnostiky jsou chyby detekovány a zobrazují se pomocí LED displeje na vnitřní jednotce. Následně je aktivována auto-ochrana.

Auto restart

V případě vypnutí napájení je aktuální nastavení klimatizace uloženo do paměti. Uložený provozní mód se automaticky spustí při obnovení napájení.

LED display

Pomáhá uživateli sledovat a ovládat přístroj přehledně a jednoduše.

Spánkový režim

V režimu spánku se mění nastavení zvýšení teploty (chlazení) 1 ° C nebo snížení (topení) 2 °C za hodinu automaticky během prvních dvou hodin po nastavení režimu spánku, který pomáhá dosáhnout pro uživatele co nejpohodlnější teploty a úspory energie.

Spánkový režim

    
Spánková péče je přesná a inteligentní technologie pro kvalitní spánek. Jednotka nabízí několik uživatelských nastavení spánkového režimu, pro dospělé, děti a seniory. Se spánkovým režimem si může uživatel dopřát větší komfort pro odpočinek.

Hlučnost

Využitím kostrukce klimatizace a vhodným designem je dosaženo snížení hlučnosti motoru. Na základě použití vzácných kovů v magnetické části kompresoru, mají vyšší efektivitu, nižší hlučnost a delší životnost než klasicky používané materiály.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!
Prosíme stručně vyplňte:
arrow-1314461_960_720 název systému o jaký máte zájem
arrow-1314461_960_720 popis stávajícího nebo budoucího objektu, kde bude systém umístěn
přesnější informace nám pomůžou Vám ZDARMA zaslat co nejpřesnější cenovou nabídku:

 


 

Prosím odpovězte na otázku a potvrďte podmínky s uchováním dat.
[wpgdprc "Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uložením a manipulací s Vámi zadanými údaji, které budou využity pouze naší firmou a ke komunikaci s Vámi."]