#
Vysoušení vlhkých stěn
739 007 857
Volejte
Po - Pá
08:00 - 17:00

Vysoušení vlhkých stěn – bez nežádoucích fyzických a psychických vedlejších účinků  

Efektivní a trvalé vysušení vlhkých stěn

Od určitého stupně vlhkosti je nezbytné důkladné odstranění vlhkých míst ve zdivu.   Vysoušení se u běžných metod vysoušení provádí pomocí vzduchových systémů, což trvá několik dní a někdy i několik týdnů, a tyto mohou být pro obyvatele neúnosné.

susicPostižené pracovní a životní prostory jsou během doby vysoušení pro všechny přítomné osoby velkým fyzickým a psychickým zatížením.  Vždyť během této doby je vzduch v místnostech extrémně suchý.  Silnou cirkulací vzduchu se mohou zvířit zbytky plísní a jiných nečistot – pro pouhé oko neviditelné – a způsobit zdravotní problémy.

Běžné metody k vysoušení zdiva nejsou navíc zrovna tiché. Suchost vzduchu a zatížení hlukem přivodí „nervový kolaps“…

Použití infračervených topných těles je oproti tomu absolutně tiché a nevysušuje vzduch, nýbrž cíleně a zřetelně odstraňuje vlhká místa ze zdiva. Vzhledem k tomu, že infračervená topná tělesa mají jen minimální zbytkové proudění, nezvíří tedy téměř vůbec vzduch.

K vysoušení stěn se používají infračervená topná tělesa jako stojatá topná tělesa.  Stojatá topná tělesa se přitom umisťují tak, aby v krátké vzdálenosti ozařovala přímo stěnu.  Ve vzdálenosti přibližně 10 cm se vlhký povrch stěny ohřeje až na 50 stupňů Celsia.  Tím se zajistí hloubkové vysušení.

Po vysušení je potom možné používat infračervená topná tělesa dál jako nástěnný nebo stojatý infrazářič, aby se předešlo nové tvorbě vlhkosti a riziku plísní.

Obzvláště účinný k vysoušení stěn je vzhledem ke své široké vyzařované ploše 80 x 120 cm a svému topnému výkonu náš topný panel 900 Wattů.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!
Prosíme stručně vyplňte:
arrow-1314461_960_720 název systému o jaký máte zájem
arrow-1314461_960_720 popis stávajícího nebo budoucího objektu, kde bude systém umístěn
přesnější informace nám pomůžou Vám ZDARMA zaslat co nejpřesnější cenovou nabídku:

 


 

Prosím odpovězte na otázku a potvrďte podmínky s uchováním dat.
[wpgdprc "Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uložením a manipulací s Vámi zadanými údaji, které budou využity pouze naší firmou a ke komunikaci s Vámi."]