#
Cenová bomba – omezená nabídka
739 007 857
Volejte
Po - Pá
08:00 - 17:00

Samotížný solární systém Aschoff Solar 155/20 + 2

POZOR – výjimečná nabídka !

Od insolvenční německé společnosti jsme za výhodnou cenu koupili celý sklad kvalitních samotížných solárních systémů Aschoff Solar 155/20 + 2 (155 litrů nádrž a kolektor s 20 trubicemi).

 

Původní prodejní cena byla 25.990 Kč bez DPH. Nyní si u nás můžete zakoupit tento samotížný solární systém za bezkonkurenční cenu

 9.990 Kč včetně DPH

ceně je zahrnuta řídící jednotka, reflektory a topná tyč. Systém je vhodný k ohřevu vody v rodinných domech, chatách, chalupách a dalších rekreačních zařízeních. Ušetříte 62 % z původní ceny. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

872a409cd1beb2c8898cf3e471de575aSystém Aschoff Solar 155/22

je kompaktní beztlakový solární ohřívač vody. Skládá se z kovové konstrukce, nerezového solárního zásobníku a skleněných průtokových heat trubic. Voda je ohřívána prostřednictvím heat trubic, které jsou zasunuty do solární nádrže. Solární ohřívač je možné zapojit přímo do vodovodního řádu, aniž by došlo k narušení stávajícího systému pro ohřev vody. Systém pracuje bez čerpadel či řídících jednotek, je tedy velmi jednoduchý a s minimálními náklady na provoz a údržbu. Solární zásobník je izolován tvrdou polyuretanovou pěnou, díky čemuž vydrží voda teplá i několik dní.

Využití systému:

Solární systém Systém Aschoff Solar 155 / 22  je vhodný k ohřevu vody zejména u menších rodinných domů, chat, chalup a jiných rekreačních objektů. Vysoké využití najde i u prázdninových, víkendových nebo zahradních domů, kempování,  zemědělství, sportovní a plavecké oblasti a jako nezávislé řešení pro další objekty. Systém je nezávislý na elektrické energii a není náchylný k poškození vlivem dlouhodobějšího sníženého odběru ohřáté vody. Možné je také umístění na běžný rodinný dům. Systém doporučujeme na konci podzimu vypustit a opětovně zprovoznit na začátku jara.

Umístění solárního systému:

Pro správnou funkci systému je velmi důležité jeho umístění. Orientace by měla směřovat k optimálnímu směru poledne – slunce.

Solární kolektor je možné instalovat jak na plochou, tak i na šikmou střechu, volně postavit v zahrada atd. Obecně platí, že by systém měl být natočen na jih a instalován pod úhlem 42° (konstrukce dodávaná k systému má sklon 42°). Solární ohřívače vody používají hliníkové desky jako reflektor za trubkami, aby byla zajištěna vysoká stabilita a účinnost. S tím je garantována vždy teplá voda.  

Solární ohřívače vody zahrnují:

  • Průtokové heat trubice
  • Izolační zásobník z ušlechtilé oceli
  • Konzola se sklonem 42 ° (plochá střecha)
  • Reflektor
  • Magnetický ventil
  • Topná patron
  • Řídící jednotka

 

Hlavní výhodou solárního systému je nezávislost na elektrické energii a běží úplně ZDARMA. Díky samotížnému systému nepotřebuje žádné čerpadlo ani elektřinu.

Technické udaje:

Typ: Objem nádrže Heat trubice Výmery D x V x Š [mm] Váha bez vody Váha s vodou
SWH 155 155 l 20+2 1565×1545×1575 80 kg 240 kg

Dokumenty ke stažení

Aschoff solar swh – Navod k obsluze
Aschoff solar swh v2-0d – Instalace
Aschoff solar swh v2-0d – Pokyny k obsluze

  Obsah balení a montáž

Máte zájem o naše služby? Napište nám!
Prosíme stručně vyplňte:
arrow-1314461_960_720 název systému o jaký máte zájem
arrow-1314461_960_720 popis stávajícího nebo budoucího objektu, kde bude systém umístěn
přesnější informace nám pomůžou Vám ZDARMA zaslat co nejpřesnější cenovou nabídku:

 


 

Prosím odpovězte na otázku a potvrďte podmínky s uchováním dat.
[wpgdprc "Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uložením a manipulací s Vámi zadanými údaji, které budou využity pouze naší firmou a ke komunikaci s Vámi."]